Selim Belten'in Bayram mesajı

Selim Belten'in Bayram mesajı

Kozluca Köyü Muhtar Adayı Selim Belten  Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularını en üst düzeyde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’mız Hakk’a yakınlaşmamıza da vesile olsun” dedi.

Kurban Bayramı’nın bir ibadet ve Allah’a yakınlaşmak için bir vesile olduğunu dile getiren Belten, “Kurban Bayramı özünde büyük bir teslimiyeti ifade eden önemli bir ibadettir. İdil'li hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Hakk’a yakınlaşmaya vesile olan Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Bayramların ruhunda kardeşlik, birlik ve beraberlik bulunduğunu paylaşan Belten, mesajında “Bayramların ruhunda kardeşlik vardır, birlik ve beraberlik vardır. Bayramlar, toplumumuzda büyük öneme sahip olan bu değerlerin adeta sembolü konumundadır. Hem Allah’a hem de birbirimize yakınlaşmayı umduğumuz Kurban Bayramı’mızı bayram coşkusu ile kazasız, belasız bir şekilde geçirmeyi temenni ediyorum. Umuyoruz ki bayramda dargınlar barışsın, ayrılanlar kavuşsun, kimsesizler, yetimler, öksüzler ve yaşlılar görülüp gözetilsin” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2023, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER