Cizre'li iş insanın şirketi Galatasaray'a sponsor oldu

Cizre'li iş insanın şirketi Galatasaray'a sponsor oldu

Galatasaray stadın ismi Rams Global stadı oldu. Rams Global şirketi uluslararası bir şirket olduğu, şirket'in sahibleri Cizre'li Bülbül ailesi olduğu ifade edildi. 

Galatasaray’da yeni sezon öncesinde stat isim sponsoru belli oldu. Sarı-kırmızılı kulüp, Rams Global ile sözleşme imzalandığını duyurdu.

Galatasaray, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin isim sponsoru olan Nef ile olan anlaşmasını sonlandırdığını açıkladı.

Gelişmeyi duyuran kulüp, yeni stat isim sponsorluğu için RAMS Global şirketi ile anlaşmaya varıldığını bildirdi.

Kulüp, "Nef’e teşekkürlerimizle! 2021-2022 sezonundan bu yana Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki stadımızın isim sponsoru olan, öncesinde formamızın göğüs sponsoru olan; Galatasaray’ın ihtiyacı olduğu her an, her yerde desteğini esirgemeyen Nef markasına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz" açıklamasında bulundu.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Detaylarını önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz basın toplantısında duyuracağımız anlaşma dünya standartlarında sponsorluk geliriyle de Türk futbolunun geleceğine ışık tutacak. Bu anlaşmanın ilklerin ve enlerin kulübü Galatasaray'ımıza, gayrimenkul, sağlık, turizm, medya, madencilik gibi farklı sektörlerin dev markası Rams Global'e ve Türk sporuna hayırlı olmasını temenni ediyoruz” denildi.​​​

Ramazan Bülbül, 1976 yılında Cizre’de dünyaya geldi. Çocukluk döneminde memleketinde ticaret hayatına başlayan Ramazan Bülbül 1988 yılında Gaziantep’e taşındı. Ramazan Bülbül, bugün dev bir şirkete dönüşen Rams Global’in temellerini 1995 yılında Kazakistan’da attı. Gayrimenkul, turizm, sağlık, medya gibi dev sektörlerde başarıları ile bilinen Rams Global’in sahibi Ramazan Bülbül, dev şirketi üç oğlu ile birlikte yönetiyor. Türkiye, Kazakistan, Almanya, Tayland, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi Dünya’nın 6 farklı ülkesinde birçok farklı sektöre başarılı yatırımlar gerçekleştiren Rams Global çatısı altında faaliyet göstermekte olan Rams Türkiye’nin medya alanındaki ilk büyük yatırımı GAİN Medya’yı satın alarak gerçekleşti. 1990 yılından itibaren Kazakistan'da yaşayan iş insanı Ramazan Bülbül, üç oğluyla beraber 55 ülkede Rams Global'i yönetiyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2023, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER