Batıgöz Hastanesi Batman'da hizmete açıldı

Batıgöz Hastanesi Batman'da hizmete açıldı

Batıgöz Sağlık Grubu, Türkiye ve yurt dışında sağlık hizmetlerini artırma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Söyler ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Söyler, daha fazla insana hasta odaklı ve profesyonel sağlık hizmeti sunma hedefleri doğrultusunda Batıgöz Batman Tıp Merkezi’ni hizmete açtıklarını açıkladı.

TOPLAM ŞUBE SAYISI 12’YE YÜKSELDİ
Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olan Batıgöz Sağlık Grubu, büyümeye devam ediyor. Dünya standartlarındaki hizmet kalitesini yaygınlaştırmak için Türkiye ve yurt dışında birçok yatırıma imza atan Batıgöz Sağlık Grubu, Batman Gültepe’de faaliyete başlayan Batman Tıp Merkezi ile yurt içi ve yurt dışında toplam şube sayısını 12’ye yükseltti. Göz Sağlığı ve Hastalıkları branşının yanı sıra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Dahiliye branşlarında da hizmet veren Batıgöz Batman Tıp Merkezi, 6 katlı ve 5.000 metrekare genişliğindeki binasında faaliyet gösteriyor.

“DÜNYA STANDARTLARINA HİZMET…”
Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Söyler ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Söyler, Batman’ın tek tıp merkezi olma özelliğini taşıyan merkezle ilgili şunları söylediler: “Dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmetini daha fazla insana ulaştırmak için Türkiye ve yurt dışında yatırımlarımıza devam ediyoruz. Sağlık turizmine verdiğimiz önemle yurt içi ve yurtdışı yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Batıgöz Sağlık Grubu olarak, Batman'da açtığımız tıp merkezimizde de empatiyi temel alan hizmet anlayışımızla, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER