Mal paylaşımında silahlar çekildi 2 ağır 5 kişi yaralandı

Mal paylaşımında silahlar çekildi 2 ağır 5 kişi yaralandı

 Kızıltepe ilçesinde, dün üvey kardeşler arasında çıkan ve 2'si ağır 5 kişinin yaralandığı silahlı kavganın sebebinin aile arasındaki mal paylaşımı olduğu iddia edildi. Olaya ilişkin konuşan A.K., babasının üzerine aracı sürenin üvey kardeşleri olduğunu öne sürdü.

Kızıltepe Atatürk Mahallesi 865'inci Sokak üzerinde üvey kardeşler ve babaları arasında yaşanılan silahlı kavgada 2'si ağır 5 kişi yaralanmıştı. Silahlı kavganın aile içinde üvey kardeşlerin mal paylaşımı yüzünden olduğu ileri sürüldü.

Olaya ilişkin konuşan M.K.'nın oğlu A.K., babasının üzerine aracı sürenin üvey kardeşi olduğunu savundu. A.K., "Tarlada bizim payımız var dediler. Biz de sizin payınız varsa size vereceğiz dedik. 4 büyük adam çağırdık, bizi ve karşı tarafı dinledi. Karşı tarafa 'sizin payınız bu tarlada yok, babanız size daha önce mal, mülk vermiş' dedi. Biz de olayın kapandığını zannettik. İşimize döndük ve bize saldırdılar. Babama ve kardeşime çarpan kişi babamızın öz oğlu. Bir insan bunu babasına yapmaz. Siz insansanız, biz insan değiliz. Babam her birinize yaklaşık 10 trilyon mal mülk bıraktı. Ama sizin karnınız değil gözünüz aç" dedi.

Olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Amaç
Amaç - 10 ay Önce

Suç babada eğer babası mal mülk çocuklara hiç vermeseydi babalarına bunu yapmazlardi.

gero
gero - 9 ay Önce

toprak gözlerini doyursun ne diyim. para için her türlü kötülüğü yapacak olandan korkun

Amed 47
Amed 47 - 9 ay Önce

Baba ve oğlu tarla için birbirlerini öldürürse halimiz ne olur. Demekki başkası olsa gözü kırpmadan hemen öldürür. Çünkü Allahtan korkusu yok. Dini veya Dünyavi hiç bir eğitimi yoktur.

SIRADAKİ HABER