Ay " Hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutlar nice bayramlar görmelerini dilerim."

Ay " Hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutlar nice bayramlar görmelerini dilerim."

AK Parti İdil İlçe Başkanı Murat Ay, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Ay yayınladığı Mesaja, “Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının doruk noktasına ulaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeyde idrak edildiği çok özel günlerdir.

Bu sebeple millet olarak binlerce yıldır bu topraklarda hakim kıldığımız sevgi ve kardeşlik iklimi ekseninde, bayramın birleştirici ve bütünleştirici havasını milletimizin tüm fertlerinin en güçlü şekilde hissetmesini ve yaşamasını sağlayacak tutum ve davranışlar içerisinde bulunmamız büyük önem arz etmektedir.

Bu çerçevede bayram süresince şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerine onların hepimizin ailesi olduğunu hissettirmeye, kimsesiz, yaşlı ve yardıma muhtaç insanlarımızın yanında olmaya, aile efradımızla bir araya gelmeye, büyüklerimizi ziyaret ederek hayır duasını almaya, küçüklerimizin mutluluğuna ortak olmaya ve bu sayede bayramı bayram tadında yaşama ve yaşatmaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, İdil'li hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bayramın yeryüzünde barış ve huzur ikliminin egemen olmasına vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022, 15:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mexeme aciksöz
Mexeme aciksöz - 4 hafta Önce

Selamlar hayirli bayramlar sayin editörüm
Tüm partilerin bayram mesajlarini yayinlamissiniz Neden hdpnin ki yok

SIRADAKİ HABER