Altun "İdil'li Hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlar nice bayramlar görmenizi dilerim"

Altun "İdil'li Hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlar nice bayramlar görmenizi dilerim"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İdil İlçe Başkanı Mehmet Altun Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı;
Başkan Altun yayımladığı mesajın da "Millet olmanın en önemli özelliklerinden biri sevinçte ve hüzünde birlikte hareket edebilme, bütün bir toplumun aynı duyarlılığı hissedebilmesidir. Geçen her bayram bu birlikteliği, bütünlüğü, kardeşliği ve barışı daha da kuvvetlendirmektedir. Ülke olarak özellikle şu günlerde gereksinimimiz olan en önemli şeyde budur. Bu gün gölgesinde yaşadığımız, huzur bulduğumuz Türkiye Cumhuriyetinin bu günlere ne zorluklarla geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Aklın ve bilimin üstünlüğünü esas alan; çağdaşlık, özgürlük, eşitlik gibi vazgeçilmez ilkeleri içeren büyük bir düşüncenin ürünü olan, tüm insanlık için örnek teşkil eden Cumhuriyetimizin değerini, yaşamakta olduğumuz bu günlerde her zamankinden daha çok bilmek ve uyanık olmak zorundayız.

Bu bilinç ve duyarlılığı her zaman göstereceklerinden kesinlikle emin olduğum tüm İdil’i hemşerilerime güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha coşkulu ve mutlu bir Ramazan bayramı diliyorum. Bayram günlerinin sevinç ve coşkusunu tüm yaşantınız boyunca yüreğinizde hissetmeniz ve bu huzur ve mutluluğunu daima yaşamanız dileklerimle Ramazan bayramınızı kutlar sevgi ve saygılar sunarım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER