Kaymakam Zafer Sağ İdil’den ayrıldı

Pınarbaşı ipek yolu üç yolunda araçından inen ilçe kaymakamı Zafer Sağ vatandaşla tek tek vedalaştıktan sonra yoluna devam ederek ilçeden ayrıldı.

Kaymakam Zafer Sağ İdil’den ayrıldı

Son Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Antalya’nın Finike ilçesi Kaymakamlığına atanan  Kaymakam Zafer Sağ’a görkemli bir uğurlama töreniyle gönderildi. Sağ yüzlerce araç konvoyu eşliğinde bugün İdil’den ayrıldı.

İdil’de 2 yıldan beri Kaymakamlık görevini yürüten ve ilçede sevilen Sağ, Kaymakamlık Konutunun önünde, Cizre Kaymakamı, kurum müdürleri,STK temsilcileri,Esnaf ve vatandaşlar tarafından uğurlandı. Kaymakam konuttan çıktığı sırada vatandaşlar tarafından alkışlandı. Vatandaşlarla bir araya gelen ilçe kaymakamı herkese teşekkür etti.

Yaptığı çalışmalarla,İdilin geleceğine etki edecek projeleri taslak haline getirdiği bir dönemde, halkın içerisinde yer almasıyla, vatandaşın tatlı ve acı günlerini paylaşırken yanlarında bulunması sebebiyle bölge insanının gönlünde taht kuran Sağ,100 araçlık konvoy eşliğinde ipek yoluna kadar  aracına eşlik edilerek uğurlandı. Pınarbaşı ipek yolu üç yolunda araçından inen ilçe kaymakamı Zafer Sağ vatandaşla tek tek vedalaştıktan sonra yoluna devam ederek ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsizxx
İsimsizxx - 8 ay Önce

Kaymakamın gitmesinin asıl sebebi kızı lgs den sonra hangi liseye giderse babasıda ona oraya atanacağına dağir söz vermişti

Mahmut aslan
Mahmut aslan - 8 ay Önce

Gitmeyin bee... çok özliyeceğiz çok kendinize ve ailenize çok iyi bakın sizleri çok seviyoruz...

Bu yalakalardan
Bu yalakalardan - 8 ay Önce

Bu yalakalardan da bir kaç tane götüraeydi keşke!

SIRADAKİ HABER