Kaymakam Sağ’dan STK’Lere iadeyi Ziyaret

İlçe Kaymakamı Zafer Sağ iyadeyi Ziyaret kapsamında bugün Esnaf  ve Sanatkar Odası Başkanı ile TÜGVA’İ iadeyi ziyarete bulundu.

Kaymakam Sağ’dan STK’Lere iadeyi Ziyaret

İlçe Kaymakamı Zafer Sağ iyadeyi Ziyaret kapsamında bugün Esnaf  ve Sanatkar Odası Başkanı ile TÜGVA’İ iadeyi ziyarete bulundu. Sağ Esnaf sanatkar odası başkanlığı ziyaretti sırasında yaptığı sohbette “ çok şirin bir ilçemizin olduğu, sahip çıkıldığında çok güzel bir sosyal yaşama ev sahipliği yapabilecek  yapıda bir ilçe olduğunu “ ifadelerini dile getirdi. Daha sonra Sağ, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İlçe Temsilciliğini ziyaret etmek üzere Esnaf ve Sanatkar Odasından ayrıldı. Ziyarette Kaymakam Sağ, İlçe Temsilcisi Mehmet Selim Tepe ve yönetimini tebrik etti. TÜGVA'nın gençlere yönelik olumlu projelere imza attığını belirten Sağ, İdil ve gençler için yapılacak her türlü etkinliğe destek vereceklerini söyledi.

Sağ'ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Tepe de gençlere yönelik çok önemli projeler geliştirdiklerini, çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER