Kaymakam Özsoy'dan Personele Başarı Belgesi

Kaymakam Özsoy'dan Personele Başarı Belgesi

İdil Kaymakamı Refik Özsoyi, görevinde gayretli ve özverili çalışan personeline başarı belgesi verdi.

Daha önce İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başarı belgesi veren Özsoy bu kez başarılı gördüğü İlçe Nufüs Müdürlüğünde görevli personele 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 122 maddesi gereğince başarı belgesi verdi. 

Nufüs müdürlüğünün fiziki yapı olarak yeniden düzenlemeye girerken,  modern bir yapıya büründü. Vatandaş hizmetini aksatman  çalışmaya devam eden müdürlük,nüfus hizmetleri uygulamasında ve konsept nüfus müdürlüğü çalışmalarında üstün gayret gösterdi. Vatandaşın, pasaport, kimlik, ehliyet ve diğer işlemler noktasında vatandaşın en çok muhatap olduğu kurum olması dolaysıyla Nufüs müdürlüğü personeli hizmetti aksatmadan vatandaşla uyumlu bir şekilde  iletişimini sürdürken hizmette bulunması nedeniyle İlçe Kaymakamı Refik Özsoy Nufüs Müdürlüğü personeline  başarı belgesi verdi.

Başarı belgelerini Nufüs Müdürlüğü dairesinde personele takdim eden  Kaymakam  Refik Özsoy şu ifadeleri dile getirdi." Tadilat ve tamirat işlemlerinden sonra ilçe nufüs müdürlüğümüz modern bir yapıya  dönüştü. Bu modern ortamında Nufüs Müdürlüğü personelimiz görev ve sorumluğunu bilerek vatandaşla doğru iletişim kurarak çalışmalarını aksatmadan vatandaşa hizmet etmeye devam etti. Görev sürem içinde, vatandaşlarımızın en çok muhatap olduğu kurumuz nufüs müdürlüğü, nüfus hizmetlerinde ve konsept nüfus müdürlüğü çalışmalarında üstün gayret ve başarılı çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılarının  devamını diliyorum."

İlçe Nüfus Müdürü Ahmet  Nas İlçe Kaymakamı Refik Özsoy'a  verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken şu açıklamalarda bulundu." İlçe Kaymakamımız Refik Özsoy dairemizin inşaat sürecinde, tadilat ve tamirat olarak yapılmasından bize büyük desteği oldu. Bu zorlu süreçte desteğini esirgemedi, personelimizde görev ve sorumluğunu bilerek zorlu süreçte vatandaşımıza hizmet etmekte kusur işlemeden çalışmalarına devam ettiler. Bu zorlu süreci ekipce çalışarak aştığımız gibi, bizleri başarı belgeleri ile taltif eden Kaymakamımız Sayın Refik Özsoy’a saygılarımı sunarken ve şükranlarımı arz ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2022, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER