Yeni İl Sağlık Müdürü Görevine Başladı!

Yeni İl Sağlık Müdürü Görevine Başladı!

Şırnak İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Osman Özdemir atandı.

Mardin 112 il ambulans servisi başhekimi Dr. Osman ÖZDEMİR Şırnak İl Sağlık Müdürü oldu.

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Ali Burak Mülayim'in atanmasının ardından Şırnak sağlık müdürlüğünde de görev değişimi oldu. 

Sağlık Bakanlığınca yapılan görev değişikliği ile Mardin 112 il ambulans servisi başhekimi Dr. Osman ÖZDEMİR Şırnak İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Mardin Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı, Nusaybin ve Midyat Devlet Hastaneleri Başhekimlik görevlerde bulunan Dr. Özdemir, Mardin İl Ambulans Servisi 112 Acil Ambulans Başhekimi olarak 2019 yılından bu tarafa görev yapıyordu.

Yönetici olarak görev yaptığı yerlerde başarılı çalışmalara imza atan 1979 Doğumlu Uzm. Dr. Osman Özdemir evli üç çocuk babasıdır.

Özdemir verdiği mesajda; Ülkemizin en güzel illerinden biri olan Şırnak’ta görev yapmaktan kıvanç duyduğunu ve kendisini bu göreve layık gören sayın Sağlık Bakanımıza teşekkürlerini ilettiler.

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Osman Özdemir, mesai arkadaşlarımla birlikte Şırnak halkına en iyi sağlık hizmetini sunmanın çabası içerisinde olacağını belirterek göreve başladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
acı reçete
acı reçete - 4 ay Önce

sağlık müdürümüze hayırlı olsun ilk işi bu aile hekimlerinin görevini doğru dürüst yapmamalarıyla ilgilense iyi olur ne zaman aile hekimliğine gitsen dr yok çay iciyor dışarda geziyor hiç bir hizmetleri yok verilen maaşa yazık tüm ilgililere

doğru söz
doğru söz - 4 ay Önce

ZATEN AİLE HEKİMLARİNİN BİR İŞ YAPTIKLARI YOK AİLE HEKİMİMİ BELLİ DEĞİL BOŞ İŞLERLE KAĞIT ÜZERİNDE HEKİMLER HİÇ BİR FAALİYETLERİ YOK HASTAYA BAKTIKLARI İLGİLENDİKLERİ YOK ZATEN YERLERİNDE YOKLAR Kİ VATANDAŞ FAYDALANSIN İLGİ ALAKASIZ BİR MERCİ AİLE HEKİLİĞİ DENİYOR HALBUKİ ÖYLE DEĞİL GELİN GÖRÜN

SIRADAKİ HABER