Güleç'ten Bayram mesajı

NDSEİGN yönetim kurulu üyesi Abduselam Güleç Bayram nedeniyle yayınladığı mesaj'ta vatandaşın bayramını kutlayarak iyi dileklerde bulundu.

Güleç'ten Bayram mesajı

Ramazan Bayrami dolayısıyla mesaj yayınlayan NdesigN Yönetim Kurulu Üyesi Abdulselam Güleç,  mesajında şu ifadelere yer verdi;
"Bereket ayı 'Ramazan'ı hepimizde güçlenen manevi anlayış ile birlikte paylaşmanın mutluluğu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşayarak geride bıraktık.
Ramazan Bayramının halkımıza huzur, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim; bu mübarek günlerde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirelim.

Bayramın coşkusunu yaşarken, komşularımızı, dostlarımızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayalım. Yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla, ihtiyaç duyan herkese destek olalım.
Bu vesileyle, toplumsal birlik ve beraberligimizi pekiştirelim ve insanlık değerlerini ön plana çıkaralım.
Ramazan Bayramının ülkemize huzur ve refahına katkı saglamasını temenni eder, tüm halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum."

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2024, 22:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
İdil73
İdil73 - 1 ay Önce

İnsan oğlu kendini yüksek makam ve mevkilerde görüyor. Makamında malında hep geçicidir. Ey gürürlü insan yaptığın hatalardan dolayı tövbe zamanı yokmu ölüm yaklaşıyor yeter.

SIRADAKİ HABER