Mahalle Muhtarı Sahurda mahalleyi halaya kaldırdı

Mahalle Muhtarı Sahurda mahalleyi halaya kaldırdı

Zeynel Abidin Muhtarı Sahur Vaktinde Mahalleyi Halaya Kaldırdı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 3 dönemdir muhtarlık yapan ve tekrar aday olan Hurşit Elçeoğlu, sahur vakti mahalleliyi halaya kaldırdı. Kemençe eşliğinde halay çeken Elçeoğlu, gençlere moral motivasyon olsun diye bu etkinliği düzenlediğini belirtti. Elçeoğlu, bir sonraki seferde daha büyük bir miting şeklinde mahallece halay çekeceklerini söyledi.

Nusaybin ilçesinde 3 dönemdir muhtarlık yapan ve tekrar aday olan Hurşit Elçeoğlu, sahur vakti mahalleliyi halaya kaldırdı.

3 dönemdir Zeynelabidin Mahallesi'nin muhtarı olan Hurşit Elçeoğlu, dördüncü dönem için çalışmalarını sürdürüyor. Sahur vaktinde kemençe eşliğinde mahalleyi ayağa kaldıran Elçeoğlu, halay çekerek sahuru şenlik havasına çevirdi. 3 dönemdir muhtarlık yaptığını belirten Elçeoğlu, "Bu sefer de talibim. Aniden içimden gençleri eğlendirmek geldi. Gençlere moral motivasyon olsun diye yaptım. Herkesin de hoşuna gitti. İnsanlar artık talep ediyor. Bir daha yapacağız fakat bu sefer daha büyük bir şekilde yapacağız. Yüzde 60 oy potansiyeli görüyorum ve kazanacağıma da eminim. Çağırmadım diye darılan insanlar olmuş. Bu sefer büyük bir miting şeklinde mahallece halay çekeceğiz" dedi. - MARDİN

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2024, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER