Şırnak'ta operasyon 12 kişi gözaltına alındı

Şırnak'ta operasyon 12 kişi gözaltına alındı

Şırnak Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından PKK/KCK, FETÖ/PDY, DEAŞ  örgütlerine yönelik devam eden operasyonlar sonucunda 12 kişi gözaltına alındı. Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda 6 şüpheli serbest bırakılırken, 2 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, 1 şüpheli ilgili birime teslim edildi ve 3 şüpheli tutuklandı.

Şırnak Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından PKK/KCK, FETÖ/PDY, DEAŞ terör örgütlerine yönelik devam eden operasyonlar sonucunda 12 kişi gözaltına alındı.

Terörle mücadele kapsamında Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Şırnak İl merkezi ve ilçelerinde FETÖ/PDY - PKK/KCK silahlı terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine ve bilgilendirme ve önleyici faaliyetlere yönelik il genelinde yapılan operasyonda toplam 12 şüpheli gözaltına alındı. 6 şüpheli sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakıldı. 2 şüpheli adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, 1 şüpheli ilgili birime teslim edildi. 3 şüpheli ise çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2023, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER