Kaymakamın Çocuk Sevgisi

Sağ çocuklara yakından ilgi gösterek yanına alıp sohbet ediyor. Sağ’ın etrafında toplanan gençler ve çocuklar, kaymakamla ile fotoğraf çektirerek sohbet ediyor.

Kaymakamın Çocuk Sevgisi

Belediye Başkan Vekili Sağ programlarda, etkinliklerde, köy ziyaretlerinde, gittiği her yerde ve her ortamda çocuk sevgisini gösteriyor. Çocuklarla yakından ilgilenerek,onlarla sohbet ediyor.

İdil Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Zafer Sağ, gittiği her yerde gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Başkan  Sağı gören küçük yaştaki çocuklar ve öğrenciler hemen etrafına toplanıp sarılarak sevgilerini gösterirken Sağ’da onlara  sevgisi göstererek yakından ilgileniyor.
Belediye Başkanı Zafer Sağ, belediye başkanlığı görevine başladığı ilk günden bu yana özellikle gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Gittiği programlarda ve saha çalışmalarında Sağ çocuklara yakından ilgi gösterek yanına alıp sohbet ediyor. Sağ’ın etrafında toplanan gençler ve çocuklar, kaymakamla ile fotoğraf çektirerek sohbet ediyor.
Gençlerin ve çocukların bu ilgisinden bir hayli mutlu olan Başkan Sağ, gerek makamında gerekse de esnaf ziyaretleri ve saha incelemeleri sırasında karşılaştığı çocuklarla tek tek ilgileniyor. Gençlerin ise isteklerini geri çevirmiyor.
Gün içerisindeki yoğun mesaisindeki en büyük enerji kaynağının gençler ve çocuklar olduğunu belirten Başkan  Sağ: “Bende bir babayım ve çocukları çok seviyorum. Gençler ve çocuklar benim en büyük enerji ve mutluluk kaynağım. Onlarla aramızda sıcak bir ilişki var. Beni bir belediye başkanı olarak değil de bir ağabey gibi görüyorlar ve aramızda çok güzel diyaloglar geçiyor. Bu şehrin geleceği olan, pırıl pırıl gençlerimizin gözlerindeki ışıltı bana gelecek için umut veriyor. Onları sevindirmek, isteklerini yerine getirmek bana çok büyük mutluluk veriyor.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ihsan orek
Ihsan orek - 2 yıl Önce

Olayimkama söyleyin şov yapmasın ben 9. Tane çocuk bakıyorum yardımlarımı bile kesti bu nasıl bi cücük sevgisidir madi yönden çok sıkıntı yaşıyorum 5 tanesi okul okuyor 3 kere iskurakaydimizi yaptık çıkarmadılar eşim yardım için giti vakfa red etmis kayimkambe nerde cücük sevgisi bana bi anlatın yoksesizdeme abartıyorsunuz önce bi gelsin baksinben ne sartlarde2 göz birutubetli bi evde 9 tane cücük nasil yaşıyor onu görsün isterimlutfen bu mesajımıza layimkambeye gosterin sizden rica ediyorum saygiler

SIRADAKİ HABER